Anemon iskenderun Otel

Hikaye Öne Çıkanlar
  • 5 yıldızlı
  • İş seyahatleri ve toplantılar için uygun
  • Açık havuzu var

Ünlü otel zinciri Anemon’un İskenderun’daki şubesi Anemon İskenderun Otel, 5 yıldıza sahip. İskenderun otelleri arasında yıldız sayısı açısından en çok dikkat çeken otellerden biri olma özelliğini taşıyor.

Otelin 10 katlı binası, dışarıdan bakıldığında modern bir mimariye sahip. Binanın girişinde palmiye ağaçlarıyla yapılan peyzaj bulunuyor. İçeri girdiğinizde size oldukça geniş ve ferah bir lobi karşılıyor. Otelin ortak alanlarında doğal renk tonlarının kullanıldığı dekorasyon, oldukça şık görünüyor. Mobilyalar ve dekorasyonda kullanılan malzemeler lüks bir otele uygun olarak seçilmiş .  Giriş katında bulunan lobi, restoran gibi mekanlar, tam boy pencereleri ve yüksek tavanı sayesinde   aydınlık ve ferah bir ortam sunuyor. Otelin şık ama resmi havası, aslında girişteki ilk andan itibaren tatilden çok bir iş oteli olduğunu hissettiriyor.

Odalar kara ve deniz manzaralı olarak ayrılıyor. Her odada kablosuz, internet erişimi var. Odalardaki dekorasyon da otelin genelinde olduğu gibi sade ve şık . Her odada bir çalışma masası bulunuyor. Banyoları bakımlı, iyi düzenlenmiş ve temiz bir algı yaratıyor. Fakat buna karşın bazı odalarda oda ve banyo arasındaki cam panel, şeffaflık nedeniyle sorun yaratabiliyor.

Kongreler ve iş toplantıları için otelin salonları oldukça uygun. Farklı büyüklüklerde toplantı salonları mevcut. Ayrıca restoranı, iş yemekleri için uygun bir dekorasyona ve farklı büyüklükte oturma alanlarına sahip . Otelin sakin bir bölgede olan konumu sayesinde

Anemon İskenderun Oteli’nin 5 yıldıza sahip olması müşterilerde doğal olarak en üst seviyede hizmet beklentisi yaratıyor. Otelin ortak alanları ve odaları ne kadar yeni olsa da, bazı durumlarda  işletmesiyle bu beklentinin karşılığını tam olarak veremiyor. Bu da çoğu zaman hak ettiğinden fazla kötü yoruma neden oluyor. Kimi zaman personel yetersizliği kimi zaman kahvaltıdaki yetersizlik müşterileri tatmin etmeyebiliyor. Otelin açık havuzu gibi imkanları olsa da iş oteline daha uygun olan yapısı nedeniyle tatil müşterisini daha az memnun ediyor.

Etiketler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Kapalı