Anılife Hotels

Hikaye Öne Çıkanlar
  • Klasik ve tarihi dekorasyon
  • Odaları konforlu
  • İş oteli için uygun

İskenderun’daki  Anılife Hotel, butik bir iş oteli konseptiyle hizmet veriyor. Otelde farklı oda tipleri, alakart restoranı, toplantı ve davet salonları bulunuyor.  4 katlı binasında, az sayıdaki odasıyla müşterilerine özenli bir hizmet sunuyor. Otelin mimari konsepti, İskenderun’a adını veren büyük İskender’den esinleniyor.  Klasik tarzdaki dekorasyonun parçası olan tablolarda ve objelerde bu Büyük İskender teması görülüyor. Ağırbaşlı ve klasik mobilya seçimleri otelin genelinde nostaljik bir hava yaratıyor.

Otelin açık büfe sunduğu kahvaltıdaki yöresel ürünlerin çeşitliliği ve kalitesiyle sınıfı geçiyor.  Yemeklerde de aynı kalite standardını koruyorlar.  Restoranı ağırlıklı olarak dünya mutfağından örnekler sunuyor. Hatay mutfağından yöresel yemeklerde malzemeleri özenle seçiyorlar. Personeli oldukça çalışkan ve güler yüzlü. Müşteri memnuniyetinin temelini, otelin konforu ve personelin nezaketi oluşturuyor.

Otel, iş toplantıları ve bayi yemeklerine ev sahipliği yapıyor.  Ayrıca özel toplantılar ve düğün davetleri için de tercih edilen mekanlar arasında bulunuyor.  Konaklama konseptindeki oda tipleri arasında balayı suiti de bulunuyor.

Otelin bana göre öne çıkan özelliklerinin başında odalardaki konforu geliyor.  Diğer otellere göre Anılife Hotels, daha geniş ve konforlu odalar sunuyor.  Diğer otellerin normalde suit oda sınıfında yer alan oturma alanı, otelin her odasında bulunuyor.  Hatta odanın içinde sauna olan odaları bile var.  Her odada klima ve ücretsiz internet erişimi, LCDekran televizyon, mini bar, ketle ve çay, kahve ikramı her odada bulunuyor.  Banyoda müşterilerin kullanılması için hazır bulundurulan ürünlerin kalitesi müşteriler tarafından tam not alıyor. Sigara içilen ve içilmeyen oda seçenekleri bulunması da önemli bir diğer ayrıntı.

Anılife Hotel, bulunduğu bölgedeki diğer oteller arasında öne çıkmasını müşterilerine gösterdiği özenden geçtiğini söyleyebilirim. Otelin her detayında kalitenin ön planda tutulduğu hissediliyor.  İskenderun otelleri arasında dekorasyonu ve hizmet kalitesi ile iş için seyahat edenlere rahatlıkla tavsiye edilebilir. Oda fiyatları, sunduğu kaliteye göre kabul edilebilir aralıkta yer alıyor.

Etiketler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Kapalı