Antakya Atlı Spor Kulubü

Mekan bünyesinde kafe restoran, at çiftliği ve hayvanat bahçesini birleştiriyor. Haftanın her günü açık olan kulüp en çok hafta sonları yoğun oluyor. Hem çocuklar hem de yetişkinler için iyi zaman geçirmeyi vaat ediyor.

Hikaye Öne Çıkanlar
  • Çocuklu aileler için uygun
  • Restoranında alkol var
  • Nargile çeşitleri var

Antakya Atlı Spor Kulübü, Antakya’da yaşayan aileler için hafta sonlarında vakit geçirmek için iyi seçenekler arasında bulunuyor. Mekan bünyesinde kafe restoran, at çiftliği ve hayvanat bahçesini birleştiriyor. Haftanın her günü açık olan kulüp en çok hafta sonları yoğun oluyor. Hem çocuklar hem de yetişkinler için iyi zaman geçirmeyi vaat ediyor.

Kulübün girişinde yeterli büyüklükte otopark bulunuyor ve misafirleri görevli karşılıyor. Geniş bir alana sahip olan spor kulübündeki ağaçların tamamı yeterince büyüklüğe ulaşmamış durumda. Ama gelecek yıllarda çok daha yeşil ve gölge bir alan olacağı görülüyor. Kulüp alanının içinde binicilikle ilgilenenler için atların olduğu bölüm dışında çocuklar için oyun parkı ve mini bir hayvanat bahçesi bulunuyor. Hayvanat bahçelerine kişisel olarak karşı olsam da çocuklar eğleniyor. En azından iyi denetim yapılmasını diliyorum.

Bahçenin içindeki binada kafe restoran hizmeti veriliyor. Nargile servisi de olan salonda isterseniz bir şeyler içip kafe menüsündeki çeşitlerden sipariş verebilir, isterseniz de öğle ya da akşam yemeğinizi yiyebilirsiniz. Hem açık alanda hem de iç mekanda masalar bulunuyor. Kış ayları için iç mekanda şık bir soba var. Sıcak ve doğal bir ambiyans saplıyor. Salonda doğal malzemelerin öne çıktığı rahat bir dekorasyon var.

Hafta sonu kahvaltı servisi, Antakya’nın yöresel kahvaltı çeşitlerini sunuyor. Çok çeşitlilik sunan kahvaltı sofrası, aileler tarafından çok rağbet görüyor. Hem lezzet hem tazelik açısından kahvaltının hakkını veriyorlar. Bu nedenle hafta sonu kahvaltı için gitmeden mutlaka rezervasyon yapmanızı tavsiye ediyorum.

Sadece kahvaltı için değil, yemekler için de kaliteli ve lezzetli seçenekler sunan bir mutfağa sahipler. Yemeklerde alkol servisi yapılıyor. Çeşitli yöresel mezeler, et yemekleri ve balık çeşitleri bulabiliyorsunuz. Servis ekibi ilgili, fiyatlar ortalama seviyelerde.

Antakya eğlence mekanları arasında önemli bir yere sahip Antakya Atlı Spor Kulübü’nde tüm günü geçirmek mümkün. Özel davetler için hem mekanda hem de kır bahçesinde organizasyonlar yapılabiliyor.

Etiketler

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Kapalı