Barcode Cafe

Mekanın duvarlarındaki karikatür karakterleri modern dekorasyonu tamamlıyor. Sandalyelerden yer döşemesine kadar renklilik ve sadelik uyum içerisinde. Mekanın genel havası ve dekorasyondaki esprili yaklaşım, genç bir ruh taşıyor.

Hikaye Öne Çıkanlar
  • Modern bir dekorasyonu var
  • Ortamı rahat
  • Nargile çeşitleri var

Karikatür dergileri okumayı seviyorsanız Barkod Cafe Lounge sizi iyi hissettirecek detaylara sahip.  Mekanın duvarlarındaki karikatür karakterleri modern dekorasyonu tamamlıyor. Sandalyelerden yer döşemesine kadar renklilik ve sadelik uyum içerisinde. Mekanın genel havası ve dekorasyondaki esprili yaklaşım, genç bir ruh taşıyor.

Barcode Cafe’nin sahilde olması, denizle arasına yol girmesine rağmen mekana ferahlık etkisi ve güzel bir manzara sağlıyor. Mekanın hava şartlarına göre açılıp kapanan çatı ve cephe sistemleriyle çevrili geniş bir oturma alanı bulunuyor. Gündüz saatlerinde açık havada oturanlar, palmiye ağaçlarının ilerisindeki deniz manzarasının tadını çıkarıyorlar. Akşam saatlerinde ise canlı müzik ya da özel partiler düzenlenebiliyor. Müzik seçimleriyle sakin ve keyifli bir eğlence sunuyor. Tüm özel programlarını sosyal medya hesaplarından duyuruyorlar.

Barkod Cafe Lounge, menüsündeki yiyeceklerle ağırlıklı olarak gündüz müşterilerine hitap ediyor. Hızlı atıştırmalıklar ya da bira tabakları sipariş edebilirsiniz. Öğle yemeği yemek ya da akşamüstü bira içmek isteyenler için tatmin edici porsiyonlar sunuyor.

Haftanın her günü saat 10.00’da başlayan servis, gece saat 03.00’de kapıların kapanmasıyla son buluyor. Alkollü ve alkolsüz içecek menüsü gayet geniş. Birçok içki markasını ve kokteyl çeşidini bulabiliyorsunuz.

Mekanın dekorasyonuna olduğu gibi içeceklerin sunumuna da önem veriyorlar. Türk kahvesini isterseniz çay bardağında yapılan servisle yani Süvari olarak da sipariş edebilirsiniz.  Nargile çeşitleri bulunan mekanda saatlerce oturmanız mümkün.  Mekanın ambiyansı rahat ve havadar. Oturma grupları hem masa sandalyelerden hem de koltuklu loca düzeninden oluşuyor. Masalar birbirleriyle geniş mesafe bırakılarak yerleştirilmiş. Sıkışık bir oturma düzeni yok.

Gündüz ferah bir sahil kafesi havasında olan Barkod Cafe Lounge,  gece şık bir bara dönüşüyor. Barın özel aydınlatması ve mekanın hafif loş atmosferi içerde güzel bir ambiyans yaratıyor. Genel müşteri kitlesini gençler oluşturuyor. Rahat bir atmosferde eğlenip vakit geçirebilirsiniz. Fiyatların ucuz olduğu söylenemez ama kalitesine göre kabul edilebilir seviyede. Antakya gece hayatında kaliteli ve modern hizmet sunan Barcode, günün her saatinde uğranabilecek kafe barlar arasında.

Etiketler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Kapalı