Cinemaximum İskenderun

Antrasit rengin, Cinemaximum markasının kurumsal rengi olan canlı pembe renkle birlikteliği,  ortaya modern bir sonuç çıkarmış

İskenderun Park Forbes alışveriş merkezinin sinema katında yer alan Cinemaximum İskenderun,  seyircilere modern bir sinema deneyimi sunuyor. Ünlü sinema zinciri olan Cinemaximum,  kendi tarzını bu alışveriş merkezinde de devam ettiriyor.

Toplamda 8 adet salonu olan sinemanın,  gişe standında her salonda oynayan filmin saatlerini ve afişlerini görebiliyorsunuz.   Gişe bölümü, kolay algılanması için alışveriş merkezinin  içinde yer alıyor. Biletinizi aldıktan sonra bir koridorla bekleme alanına geçiyorsunuz.

Sinema salonlarının bulunduğu alanda hem yiyecek içecek almanız hem de beklemeniz için farklı bölümler bulunduruyor.  Antrasit rengin, Cinemaximum markasının kurumsal rengi olan canlı pembe renkle birlikteliği,  ortaya modern bir sonuç çıkarmış.  İçeride özel bir aydınlatma tasarımı kullanarak yumuşak bir ışık ve loş bir ortam yaratılmış.  Patlamış mısır, içecek ya da atıştırmalık yiyecekler almak için  büfede yeterli çeşit bulabilirsiniz.  Büfede fiyatlar ortalamanın üzerinde. Dışarıdan yiyecek  ve içecek getirmek isterseniz bunu çantanızda taşımanız gerekiyor. Çünkü  salonun kuralları nedeniyle dışarıdan yiyecek getirmek yasak, bazı durumlarda müdahale edilme ihtimali var.

Salon kapılarındaki  numaralar ve  film afişleri bekleme alanının loş ortamı içinde fark edilecek şekilde led  ışıkla aydınlatılıyor.  Salonların önündeki antrasit ve pembe renkli koltukların modern tasarımları dikkat çekiyor. Film afişleri dışında da dikkat çekmesi istenen görseller  ve bilgilendirme tabelaları özel ışıkla aydınlatılıyor.

Farklı büyüklüklerde  sinema salonları olan Cinemaximum İskenderun,  koltuk konforu açısından sınıfı geçiyor.  Koltukların bardak koymak için bölmeleri var ve aralarında yeterli aralıkları bulunuyor.  Sadece koltukların  daha az ses çıkarması için bakımının ihmal edilmemesi gerekiyor.  Salonların perde ve ses kalitesi iyi. Sadece bazı salonların fazla küçük olmasından dolayı koltuklar ve perde arasındaki mesafe yeterli değil.

İskenderun  eğlence mekanları arasında  gençler ve aileler için önemli bir yere sahip olan Cinemaximum İskenderun,  özellikle hafta sonları  ya da bayram tatili gibi dönemlerde daha kalabalık oluyor.   Küçük salonlarda az kişiyle film izlemek için erken saatleri ve hafta içini tercih edebilirsiniz.

Etiketler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Kapalı