Grand Akçalı Otel

Grand Akçalı Otel,  bölgedeki tarihi otellerin dışında bir alternatif sunuyor.  Otelin her yere kolay ulaşılabilen merkezi konumu,  iş seyahatlerinde daha fazla tercih edilmesine neden oluyor

Hikaye Öne Çıkanlar
  • Merkezi konum
  • Ücretsiz Kablosuz İnternet
  • Kahvaltı servisi

İskenderun’un merkez otelleri arasında bulunan Grand Akçalı Otel,  hem çarşıya hem de sahile yakın bir noktada yer alıyor. Otelin Karaağaç Plajı’na uzaklığı 3 kilometre, İskenderun otogarına mesafesi 2 kilometre.  Dışarıdan bakıldığında 5 katlı binasının giriş ve ilk katının cam cephesi sayesinde  restoran ve lobi kısmını görebiliyorsunuz.  Gece renkli ışıklar ile aydınlatılması, oteli bambaşka bir görünüme kavuşturuyor.

Şehir otelleri kategorisinde yer alan Grand Akçalı Otel,  bölgedeki tarihi otellerin dışında bir alternatif sunuyor.  Otelin her yere kolay ulaşılabilen merkezi konumu,  iş seyahatlerinde daha fazla tercih edilmesine neden oluyor.   Otelde ücretsiz olan  kablosuz internet bağlantısı da bu amaçla konaklayan misafirleri memnun ediyor.  Yine de merkezi bir caddede yer aldığı için odaların gürültülü olabileceğini göz önünde bulundurmak gerekiyor.

Doksanlı Yıllara Yolculuk

Otelin iç dekorasyonunda ve mobilya seçimlerinde 90’lı yıllar etkisi görülüyor. Zamanla küçük değişiklikler ve dokunuşlar yapılsa da genel olarak yenilenmediği için bugünün dekorasyon trendlerini yansıtmıyor. Odalarda kullanılan desenli duvar kağıtları,  koyu renk halılar ve doğal görüntü sunmayan ahşap kaplamalar değişirse çok daha modern ve ferah bir mekan elde edilebilir.   Hatta otelin bir spa  merkezi olmamasına rağmen sadece hamamının  bulunması da  geçmişteki  modaların etkisini gösteriyor.

Fiyat Performans Uyumu

Otel, tek başına değerlendirildiğinde çok şey söylenebilir.  Fakat fiyat performans uyumu açısından değerlendirildiğinde sonuç olumlu çıkıyor. Bu kadar merkezde ve ortalama bir hizmet kalitesi çizgisini yakalayan bir otel,  fiyatı göz önüne alındığında kalınabilir oteller arasında bulunuyor.  İskenderun’a ilk kez gelenler ve oteli görüp soru işareti olanlar,  endişe duymadan güvenle konaklayabilirler.  Misafirleri için sabah ücretsiz kahvaltı servisi olan otelin  restoranında öğle ve akşam yemekleri de yiyebilirsiniz.

İskenderun’da çok uzun süreli konaklamayı düşünmeyenler ya da ekonomik bir seçenek arayanlar için Otel Grand Akçalı iyi bir alternatif olabilir.   Havuzlu bir tatil oteli ya da lüks imkanlar arayışınız yoksa beklentilerinizi karşılayabilir. İskenderun merkez otelleri arasında ortalama bir kalite çizgisini yakalamayı başaran Otel Grand Akçalı,  en çok tercih edilen oteller arasında bulunuyor.

Etiketler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Kapalı