Otel Altındişler

Otel Altındişler, müşterilerinin beklentilerine  karşı ters köşe yaparak onları iyi bir sürprizle karşılamıyor ve tam beklediklerini veriyor.

Hikaye Öne Çıkanlar
  • Merkezi konumda
  • Fiyatları uygun
  • Oda çeşidi geniş

İskenderun’un merkezindeki Savaş Mahallesi’nde bulunan Otel Altındişler, şehir oteli kategorisinde hizmet veriyor. Otel, dükkanların ve binaların arasında kalan bir apartman görünümünü andırıyor. Tabelasını görmeden otelin fark edilmesi bile çok kolay değil. Otele alttaki iki dükkanın arasındaki bina kapısından giriliyor.

Düşük Bütçeli  İskenderun Oteli

Otel Altındişler’in müşterileri genellikle otele gelmeden beklentilerini minimum seviyede tutuyorlar.  Çünkü otelin fiyatları,  bir otel için ödeyebileceğiniz en düşük  tutarlarda bulunuyor.  Müşteriler de otele gelirken yüksek standartlarda  bir otel beklemiyor. Otel Altındişler, müşterilerinin beklentilerine  karşı ters köşe yaparak onları iyi bir sürprizle karşılamıyor ve tam beklediklerini veriyor.

Otelin dar girişinde bir resepsiyon bankosu karşılıyor. Otelin 2 oturma grubu  bulunan lobisi, merdivenlerle  üst   kata çıktığınızda asma katta yer alıyor. Girişteki merdivenlerin dikliği, bavullarla çıkarken biraz zorluyor.  Bilardo oynamayı seviyorsanız otelin ortak alanında bir bilardo masası bulunuyor.

Odaların dekorasyonu sade ve açık renklerde.  Banyoları biraz eski olsa da genel  oda temizliği orta seviyede. Her odada  klima,  led ekranlı televizyon ve mini buzdolabı var.  Oda çeşidi de oldukça geniş.  Tek kişilik, çift kişilik ya da aile odası gibi seçenekler bulunuyor.

Hazır paket kahvaltı

Sabahları kahvaltı salonunda  açık büfe kahvaltı veriliyor.  Ekonomik bir otel olduğu için müşterilerin kahvaltı konusunda da beklentilerinin düşük olduğunu tahmin ediyorum.  Ama Hatay gibi yöresel  ürünlerin ve peynirin kaynağı olan şehirde verilen kahvaltıyı  gördüklerinde düşük beklentili müşteriler bile şaşırabilir.  Ambalajlı üçgen peynirler,  mini paketlerde bal ve kahvaltılıklar  dinlenme tesisinde  yapılan  bir kahvaltıyı andırıyor. Yine de bunların taneyle tabakta vermek yerine açık büfede sunulması sevindiriyor.

İskenderun otelleri arasında  merkezi konumu sayesinde  birçok yere yürüme  mesafesinde olan otel,  mütevazi ve işinizi gören bir alternatif olarak öne çıkıyor. Otel imkanları kısıtlı olsa bile çalışanları ilgili ve güler yüzlü.Temel  konaklama ihtiyaçları karşılayacak ekonomik bir otel arayanlar için tavsiye edilebilir.

Etiketler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Kapalı