Prime Mall

Şehir merkezine daha yakın olan Paladium AVM kadar büyük bir alana sahip olmasa da canlılığıyla büyük kalabalıkları kendisine çekmeyi başarıyor

Hikaye Öne Çıkanlar
  • Etkinlik açısından zengin
  • Sineması var
  • Kapalı otoparkı var

2011 yılında açılan Prime Mall, Antakya’da yaşayanlar için birçok etkinliği ve markayı bir ara getiren bir alışveriş merkezi. Şehir merkezine daha yakın olan Paladium AVM kadar büyük bir alana sahip olmasa da canlılığıyla büyük kalabalıkları kendisine çekmeyi başarıyor.

Alışveriş merkezi, müşterileri için sık sık düzenlediği etkinliklerle öne çıkıyor. Bunlar arasında çekilişler, ünlü isimlerin verdiği konserler ve çocuklar için düzenlediği atölye çalışmaları ilk akla gelenler arasında. Kimi zaman otomobil hediyeli bir çekiliş düzenliyor, kimi zaman da müşterileri için eğlenceli yarışmalar düzenliyor.

Bina dışarıdan bakıldığında, modern görünümü ve dairesel formuyla dikkat çekiyor. Geniş ve oval bir galeri boşluğu olan iç mekanda aydınlık ve ferah bir ortam var. Çatıdaki cam paneller sayesinde içeriye gün ışığı sağlanıyor ve yapay aydınlatma kullanma gerekliliğini azaltıyor. En alt kattaki alan buz pateni pisti olarak kullanılsa da özel zamanlarda etkinlik alanına dönüştürülüyor. Böylece her kattan ortadaki etkinliğin seyredilmesi sağlanıyor.

Prime Mall Alışveriş Merkezi’ne gelenler alışveriş, etkinlik, sinema ve yemeği bir arada bulabiliyorlar. Sinema salonlarında vizyon filmleri gösteriliyor. Yemek katında ise hem yöresel hem de dünyaca ünlü  fast food markalarını bulmak mümkün. Yemek katında bebekler için mama sandalyesi bulunuyor.

Çocuklu ailelerin rahat vakit geçirmeleri için alışveriş merkezinde birçok detay düşünülmüş. Çocuk oyun alanı, bebek bakım odası ve çocuklar için WC başında geliyor.

Yerli ve yabancı giyim,, aksesuar, ev dekorasyon ve kozmetik mağazalarının bir araya geldiği Prime Mall Alışveriş merkezinde zaman geçirmek çok kolay. Alışveriş yaptığınız sırada aracınızı oto yıkamaya verebilirsiniz. Kendiniz için de alışveriş merkezinin içinde kuaför bulunuyor. Antakya alışveriş mekanları içinde öneme sahip merkezlerden biri olan Prime Mall, haftanın her günü kapılarını saat 10:00’da açıyor ve 22:00’da kapatıyor. Etkinlik ve kampanyalarla ilgili fırsatları kaçırmamak için güncel kampanyaları internetten takip etmekte fayda var.

Etiketler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Kapalı