Vivi La Vita

İki katlı konağın balkonuna ve avlusuna yerleştirilen masalar birbirini görerek canlı müzikle hep birlikte eğlenebiliyorlar

Hikaye Öne Çıkanlar

  • Ortamı rahat
  • Nargilesi var
  • Geniş bira menüsü var

Vivi La Vita, eski Antakya konağında canlı müzik yapılan bir pub olarak hizmet veriyor. Antakyalı gençlerin ve Antakya’ya gezmeye gelenlerin hem gündüz hem de gece saatlerinde vakit geçirip eğlendikleri mekanlar arasında bulunuyor. İki katlı konağın balkonuna ve avlusuna yerleştirilen masalar birbirini görerek canlı müzikle hep birlikte eğlenebiliyorlar. Yine de daha sakin alanda oturmak isteyenler balkonu tercih ediyorlar. Müşterilerin tercihine göre hem bistro tipi hem de kafe tipi masaları var.

Mekanın, tarihi mimariyi  renkli detaylarla birleştiren modern bir tarzı var. Popüler kültüre ait görsellere dekorasyonun herhangi bir noktasında rastlamak mümkün. Ünlü dizi La Casa de Papel görseli bunların başında geliyor. Ayrıca ünlü şair Turgut Uyar’ın ‘Göğe Bakma Durağı’ şiirine gönderme yapan durak levhası da dikkat çeken detaylar arasında bulunuyor.

Mekanın içecek menüsünde bir çok bira markasını bulmak mümkün. Dünya biraları başlığıyla menüdeki bira markalarının listesi en çok dikkat çeken duvarda yer alıyor. Amsterdam, Miller gibi bilinen markaların yanı sıra Grolsch, Baltika gibi markaları da bulmak mümkün. Biranın yanı sıra atıştırmalık tabaklar sipariş edebilir ya da biranızın yanına çerezlerle uzun sohbetler yapabilirsiniz. Bunu yanı sıra farklı alkollü, alkolsüz içki çeşitleri ve kokteyller bulmak mümkün. Gündüzleri de açık olan mekan, sakin bahçesinde arkadaşlarla buluşmak ve sohbet etmek için uygun mekanlardan.

Nargilenin de bulunduğu mekanda sıklıkla içecek ve nargileyi birleştiren kampanyalar yapılıyor. Büyük bir ekranları olmasa da dünya kupası döneminde maç izlenen mekanlar arasında yer alıyor.

Ortamın rahat olduğu, ailelerin de tercih ettiği mekanda haftanın bir çok akşamı canlı müzik yapılıyor. Hangi grubun sahne alacağını sosyal medya hesaplarından paylaşıyorlar. Vivi La Vita, Antakya barları arasında doğum günü kutlamaları için sıklıkla tercih ediliyor. Fiyatların ortalama seviyelerde olduğu mekanda özellikle canlı müzik olan günler için rezervasyon yaptırmakta fayda var.

Etiketler

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Göz Atın

Kapalı
Başa dön tuşu
Kapalı